Kursy na wózki widłowe w Grupie KENA

w tym dawnej kat. I WJO (JCB, Manitou, Merlo) i II WJO

Grupa KENA zaprasza na specjalistyczne kursy na wózki widłowe. Nasze profesjonalne kursy zawodowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem szkoleniowym zdobytym w Polsce i za granicą. Innowacyjny program kursów opiera się na wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu i multimedialnych prezentacji. Został on opracowany zgodnie z wymaganiami obowiązującymi w Polsce i na terenie UE. Nasz program kursów na wózki jezdniowe jest zgodny z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego.

Wózki widłowe są wykorzystywane do transportu ładunków na krótkich odcinkach w magazynach, fabrykach, firmach spedycyjnych, dużych obiektach handlowych itp. Znaczenie wózków jest obecnie tak duże, że osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania mogą od ręki znaleźć pracę w Polsce lub za granicą.

Nasz kurs na wózki widłowe zapewnia doskonałe przygotowanie do pracy z tym urządzeniem i gwarantuje uzyskanie uprawnień zawodowych uznawanych przez najlepsze firmy na terenie całej UE. Wysoka skuteczność naszych szkoleń została doceniona przez wielu klientów, także duże firmy zagraniczne, które powierzyły nam wyszkolenie swoich pracowników!

Kurs operatorów suwnic - Grupa KENAGrupa KENA
Orły Kształcenia 2021 dla Grupy KENA – referencjeGrupa KENA

Kurs na wózek widłowy – rodzaje szkoleń

Wózki jezdniowe podnośnikowe dzieli się na szereg typów. W zależności od zastosowanego w nich napędu wyróżnia się wózki widłowe elektryczne, wózki z silnikiem benzynowym oraz wysokoprężnym. Stosowane są także różne konstrukcje wózków: wózki podnośnikowe, naładowne, unoszące, ciągnikowe, specjalne.

Nasza oferta szkoleń pozwala zdobyć umiejętności obsługi każdego rodzaju wózków widłowych, a także uzyskać uprawnienia operatora wózka widłowego wymaganego przez UDT.

Kurs operatora wózków widłowych – także z tzw. długimi widłami – jest to kurs obejmujący zajęcia praktyczne i teoretyczne, po których kursant posiada wiedzę o budowie wózków, zna przepisy BHP, potrafi udzielić pierwszej pomocy, ma opanowaną jazdę na kilku rodzajach wózków.

Kurs na wózek widłowy wysokiego składowania – jako jeden z niewielu ośrodków umożliwiamy zdobycie uprawnień na wózki widłowe wysokiego składowania podczas kursu na wózki widłowe boczne (tzw. Reach Truck).

Kurs na wózki jezdniowe specjalizowane ze zmiennym wysięgiem – kat. I WJO tzw. MANITOU, JCB, teleskopowe – pozwala uzyskać uprawnienia UDT na ładowarki teleskopowe.

Wozek widlowy prowadzony
Wozek IWJO Manitou

Szkolenia na wózki widłowe – kto z nich korzysta?

Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, wyspecjalizowana kadra instruktorów, rozbudowany park maszynowy, a także nowoczesne i skuteczne metody nauczania sprawiły, że Grupa Kena cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Prowadzimy szkolenia na wózki widłowe dla trzech grup odbiorców i są nimi:

Firmy krajowe i zagraniczne oraz międzynarodowe koncerny – oferujemy kursy grupowe i indywidualne dla pracowników, także kursy uzupełniające. Mamy do tego doskonale przygotowany ośrodek szkoleniowy oraz bogate zaplecze techniczne.

Uczniowie i klienci indywidualni – prowadzimy kursy przez 7 dni w tygodniu w systemie dopołudniowym i popołudniowym, dzięki czemu każdy ma szansę podnieść lub zmienić swoje kwalifikacje, zdobyć uprawnienia na wózki widłowe i tym samym znaleźć dobrze płatną pracę.

Klienci indywidualni z zagranicy – oferta specjalna dla osób pracujących za granicą, którzy podczas krótkiego pobytu w Polsce chcą podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać unijny certyfikat na wózek widłowy.

Kurs operatora wózka widłowego połączony z najnowszą technologią

Prowadzone w Grupie KENA kursy na operatora wózka widłowego zostały opracowane przez najlepszych fachowców, którzy zdobywali doświadczenie szkoleniowe za granicą. Program kursów został także zatwierdzony przez UDT.

Kurs na wózki widłowe w Grupie KENA to gwarancja zdania egzaminu na uprawnienia UDT oraz doskonałego przygotowania do zawodu!

Oferujemy nowoczesne szkolenia multimedialne, podczas których wykorzystywany jest najwyższej klasy sprzęt HD m.in. 40 calowy telewizor LED 3D, kamery i projektory Full HD. Dzięki temu nasze zajęcia teoretyczne są ciekawe i pozwalają na szybkie przyswojenie wiedzy. Skuteczność zajęć praktycznych zapewniają urozmaicone ćwiczenia na dużym placu manewrowym ze stanowiskiem wysokiego składowania 8 m oraz bogaty park maszynowy obejmujący takie urządzenia jak wózek boczny Reach Truck Jungheinrich ETV 112, wózek spalinowy Nissan, czy elektryczny Jungheinrich. Wszyscy nasi kursanci otrzymują materiały dydaktyczne, ponadto zapewniamy niezbędne badania lekarskie oraz ubezpieczenie.

Korzyści jakie zapewniają uprawnienia na wózki widłowe

Każdy kurs na wózki widłowe, jaki organizowany jest w ośrodku szkoleniowym Grupy KENA, kończy się egzaminem, którego zdanie jest podstawą do wydania zaświadczenia o ukończeniu kursu na druku MEN. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania certyfikatu akceptowanego na terenie Unii Europejskiej, który wydajemy w jednym z wybranych języków: angielskim, francuskim, holenderskim, niemieckim lub norweskim.

Praca dla operatorów wózków czeka!

Uzyskanie uprawnień na wózki widłowe to ogromna szansa na znalezienie wymarzonej pracy w różnych przedsiębiorstwach w kraju i za granicą. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych operatorów wózków jest obecnie bardzo duże. Tylko w Polsce codziennie ukazuje się kilkaset ogłoszeń o pracę na to stanowisko! Skorzystanie z naszych specjalistycznych szkoleń to także okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i uzyskania lepszych warunków umowy u swojego obecnego pracodawcy.

Profesjonalne szkolenia dla firm

Firmom korzystającym z naszych usług, zapewniamy profesjonalne szkolenia pracowników na najwyższym poziomie oraz elastyczne warunki współpracy. Nasze wysokie kompetencje zostały potwierdzone w referencjach wielu klientów z kraju i zagranicy!

Zalety kursów na wózki widłowe w Grupie KENA

Grupa KENA to profesjonalny ośrodek szkoleniowy, który oferuje kursy na wózki widłowe na terenie całego kraju. Warto z nich korzystać z wielu względów:

  • Jesteśmy elastyczni – organizujemy szkolenia we własnym ośrodku oraz u klienta
  • Rozumiemy potrzeby klientów – szkolimy przez 7 dni w tygodniu i oferujemy atrakcyjne godziny kursów
  • Posiadamy unikalny program szkoleń oparty na najlepszych doświadczeniach ośrodków z krajów Europy Zachodniej
  • Nie idziemy na skróty – nasze kursy trwają odpowiednio długo, by jak najlepiej wyszkolić przyszłych operatorów wózków widłowych
  • Nasi wykładowcy i instruktorzy to najlepsi fachowcy mający długoletnie doświadczenie szkoleniowe
  • Mamy jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków szkoleniowych w tej części Polski
  • Szkolimy skutecznie – każdy uczestnik naszego kursu nie tylko z łatwością zdobywa uprawnienia na operatora wózka widłowego, ale również staje się z miejsca pełnowartościowym pracownikiem w tym zawodzie!

Zapraszamy klientów indywidualnych i instytucjonalnych na kursy na wózki widłowe nagrodzone Złotymi Orłami Kształcenia 2018-2021! 

Sprawdź jak powinny wyglądać kursy ZAWODOWE na wózki widłowe!

Kontakt | Grupa KENA

Sprawdź nasz FB: Grupa KENA | Facebook