Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Strzelce Opolskie

Aktualne kursy zawodowe

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Strzelcach Opolskich

typu G1, G2 i G3

Grupa KENA – to firma o uznanej na rynku marce, specjalizująca się w organizacji kursów zawodowych oraz prowadzenia szkoleń na uprawnienia elektryczne (G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3) w Strzelcach Opolskich. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów, pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań szkoleniowych przy udziale nowoczesnych technologii i wyrazistych prezentacji multimedialnych.

Uprawnienia SEP Strzelce Opolskie - szkolenia Grupa Kena

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe w Strzelcach Opolskich to szybki i skuteczny sposób na zdobycie bądź podniesienie kwalifikacji zawodowych. GrupaKena to uznana marka, wielokrotny laureat prestiżowej nagrody Orły Kształcenia, która oferuje kursy i szkolenia elektryczne (typu G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3). Miejscem zajęć dla osób, które chcą zyskać nowe, praktyczne umiejętności są Strzelce Opolskie. Jednymi z wielu zalet kursów, które organizuje GrupaKena, są niewielkie grupy, kameralna atmosfera oraz zastosowanie nowoczesnych technologii, pozwalających na bezproblemowe przyswojenie wiedzy. Kursy i szkolenia energetyczne (typu G2) , jak równie G1 i G3 są także skierowane do osób działających w branży, które muszą przedłużyć ważność posiadanych uprawnień. Z oferty edukacyjnej GrupaKena mogą skorzystać nie tylko uczestnicy indywidualni, ale też firmy. Kursy i szkolenia gazowe (typu G3), podobnie jak G1 i G2, przeznaczone są dla osób, które spełniają dwa warunki: są pełnoletni i posiadają wykształcenie co najmniej podstawowe.

Strzelce Opolskie – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

Uprawnienia elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Ponieważ na rynku brakuje wykwalifikowanej kadry mogącej zasilić szeregi w zespołach pracujących z urządzeniami zasilanymi prądem (do 1 kV). Uprawnienia G1 zwiększają szansę na znalezienie interesującej pracy nie tylko w kraju, ale i za granicą. Kursy elektryczne prowadzone pod okiem doświadczonych specjalistów firmy GrupaKenaw Strzelcach Opolskich pozwalają opanować niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne na polu dozoru, obsługi oraz montażu instalacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych wykorzystywanych m.in. do wytwarzania, przetwarzania i przesyłania energii elektrycznej. Jeśli Strzelce Opolskie znajdują się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, skorzystaj z możliwości, jakie daje kurs na elektryka i podnieś swoje kwalifikacje. Na kurs elektryka w Strzelcach Opolskich może bez problemu zapisać się osoba nieposiadająca uprawnień, jak również elektryk chcący odnowić uprawnienia G1.

Strzelce Opolskie - Uprawnienia elektryczne G1
Strzelce Opolskie - Uprawnienia Energetyczne G2

Strzelce Opolskie – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

Chcesz zdobyć uprawnienia energetyczne, a tym samym zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Zapisz się na kursy i szkolenia energetyczne organizowane przez wykwalifikowany zespół z firmy GrupaKena w Strzelcach Opolskich. Pod hasłem uprawnienia G2 kryją się przede wszystkim kwalifikacje obejmujące montaż, obsługę, a także konserwację i naprawy urządzeń energetycznych, do których zaliczają się m.in. piece przemysłowe, kotły wodne parowe czy maszyny wentylacyjne, chłodnicze i klimatyzacyjne. Kursy i szkolenia energetyczne pozwalają też na pracę z instalacjami i sieciami cieplnymi oraz rozwiązaniami w zakresie ciepłownictwa. Aby Strzelce Opolskie stały się miejscem pomyślnie przebytego kursu, solidnie przygotowującego do państwowych egzaminów zawodowych, wystarczy być osobą pełnoletnią z co najmniej podstawowym wykształceniem. Po zdaniu egzaminów z powodzeniem można ubiegać się o zatrudnienie w branży energetycznej.

Strzelce Opolskie – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Uprawnienia gazowe są niezbędnym świadectwem kwalifikacji dla wszystkich osób, które pracują lub planują związać się z branżą gazowniczą. Dowiesz się z nich m.in. o bezpiecznej obsłudze i montażu urządzeń gazowych oraz zyskasz uprawnienia kontrolno-pomiarowe. Wiedzę oraz praktyczne umiejętności można w łatwy sposób zdobyć, zapisując się na kursy i szkolenie gazowe w Strzelcach Opolskich. Ich organizatorem jest GrupaKena, firma skupiająca doświadczonych wykładowców oraz instruktorów. Zajęcia prowadzone w przystępnej formie i z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi dydaktycznych pomogą skutecznie zdobyć uprawnienia G2, poszerzając kwalifikacje kursantów i otwierając przed nimi nowe rynki pracy. Strzelce Opolskie jest miejscem, w którym solidnie przygotujesz się do egzaminów składanych przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną. Ponadto obsługa, a także naprawy i konserwacja sieci oraz instalacji gazowych nie będą mieć przed Tobą żadnych tajemnic.

Strzelce Opolskie - Uprawnienia gazowe G3