Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Racibórz

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Raciborzu

typu G1, G2 i G3

Uprawnienia SEP Głubczyce - szkolenia Grupa Kena

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe pozwalają w krótkim czasie zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. W Raciborzu organizuje je GrupaKena. To nowoczesna firma wielokrotnie nagradzana tytułem Orły Kształcenia, zatrudniająca znakomitych specjalistów. Kursy i szkolenia elektryczne (typu G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3) są prowadzone w niewielkich, kameralnych grupach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii pomagających łatwo przyswoić wiedzę konieczną do zdania egzaminu przed Komisją Kwalifikacyjną. Racibórz to miasto, w którym GrupaKena prowadzi kursy i szkolenia energetyczne (typu G2), elektryczne (G1) i gazowe (G3) zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. W zajęciach mogą brać udział osoby pracujące w branży lub zamierzające podjąć zatrudnienie w zupełnie nowej dla siebie dziedzinie. Kursy i szkolenia gazowe (typu G3), elektryczne (G1) i energetyczne (G2) są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat i posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe.

Racibórz – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

Uprawnienia elektryczne w Raciborzu cieszą się obecnie największym zainteresowaniem. Powodem jest deficyt wyspecjalizowanej kadry, mogącej pracować z urządzeniami zasilanymi prądem do 1 kV. Dzięki temu uprawnienia G1 dają szerokie perspektywy zatrudnienia w kraju, jak i za granicą. Kurs na elektryka pozwala opanować wiedzę z zakresu obsługi, dozoru i montażu urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych. Przygotowuje również do prowadzenia remontów oraz prac pomiarowo-kontrolnych urządzeń i sieci. Jeśli Racibórz jest miastem, które znajduje się w Twoim zasięgu, możesz skorzystać ze szkoleń, które prowadzi GrupaKenaKursy elektryczne w Raciborzu są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Może więc wziąć w nich udział zarówno elektryk, który chce odnowić uprawnienia, jak i osoba zupełnie niezwiązana z branżą. Kurs elektryka solidnie przygotowuje do egzaminu państwowego zakończonego wydaniem specjalnego certyfikatu honorowanego w Polsce i pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Głubczyce - Uprawnienia elektryczne G1
Głubczyce - Uprawnienia Energetyczne G2

Racibórz – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

Uprawnienia energetyczne w Raciborzu to kolejne kwalifikacje, które mogą zwiększyć Twoją konkurencyjność na rynku pracy. Pozwolą szybko przebranżowić się, uzyskując dobrze płatne zatrudnienie. Warto wspomnieć o deficycie osób posiadających uprawnienia G2. Statystycznie w Polsce braki sięgają kilkuset tysięcy pracowników. Z kolei trwające w kraju prace modernizacyjne sieci ciepłowniczych sprawiają, że specjaliści w zakresie energetyki są ważnymi graczami na rynku zatrudnienia. Kursy i szkolenia energetyczne, które organizuje w Raciborzu GrupaKena, solidnie przygotowują do egzaminu składanego przed Komisją Kwalifikacyjną. Pozwalają opanować wiedzę z zakresu eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji oraz sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło. Ich zaletą jest krótki czas trwania oraz niewielki koszt. Jeśli więc Racibórz jest miastem znajdującym się blisko Twojego miejsca zamieszkania, dowiedz się, jak możesz zapisać się na szkolenie i zdobyć cenne umiejętności.

Racibórz – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Uprawnienia gazowe jeszcze do niedawna cieszyły się najmniejszą popularnością. W ten sposób na rynku pracy zapanował deficyt specjalistów z branży. W dobie odchodzenia od węgla na rzecz paliw gazowych, uprawnienia G3 stały się cennymi umiejętnościami. Kursy i szkolenia gazowe w Raciborzu przygotowują do uzyskania certyfikatu pozwalającego na zajmowanie się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji oraz sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe. Organizująca je GrupaKena posiada wysoki poziom zdawalności egzaminów państwowych, dzięki czemu możesz błyskawicznie zdobyć nowe umiejętności. Tym bardziej, że kurs trwa zaledwie kilka godzin i może być zorganizowany w Raciborzu – jeśli akurat jest to miasto znajdujące się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Ze szkolenia mogą skorzystać osoby związane z branżą gazowniczą lub pracujące dotychczas w zupełnie innej dziedzinie. Warunkiem jest jedynie pełnoletność oraz posiadanie wykształcenia podstawowego.

Głubczyce - Uprawnienia gazowe G3