Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Opole

Aktualne kursy zawodowe

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Opolu

typu G1, G2 i G3

GrupaKena to znana i ceniona firma organizująca kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe w Opolu. Nasza oferta jest skierowana do osób indywidualnych, chcących nabyć nowe umiejętności lub przedłużyć ważność dotychczasowych uprawnień, jak i do firm inwestujących w dokształcanie kadry pracowniczej. Wyróżnia nas efektywność kursów, podczas których korzystamy z przejrzystych prezentacji multimedialnych, jak najlepiej zapoznających uczestników z tematem. Kursanci otrzymują także pakiet materiałów szkoleniowych.

Uprawnienia SEP Opole - szkolenia Grupa Kena

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy dokładają największych starań, aby przekazać wiedzę w sposób przystępny i klarowny. Miejscem prowadzenia szkoleń jest Opole oraz okolice. Nasi eksperci na życzenie klienta dojeżdżają także do innych miejscowości na terenie Polski.

Nasza oferta obejmuje kursy i szkolenia elektryczne (typu G1) umożliwiające realizację zadań w zakresie dozoru i eksploatacji sieci oraz urządzeń związanych z przetwarzaniem energii elektrycznej. Organizujemy kursyi szkolenia energetyczne (typu G2) pozwalające na obsługę instalacji cieplnych oraz kursy i szkolenia gazowe (typu G3) dedykowane osobom, które pracują lub zamierzają zatrudnić się w instytucjach zajmujących się wytwarzaniem, przetwarzaniem, przesyłaniem oraz spalaniem paliw ogniowych. Wszystkie szkolenia przygotowują kursantów do ustnych i pisemnych egzaminów zawodowych, których pomyślny rezultat umożliwia podjęcie pracy w kraju lub za granicą.

Opole – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

Uprawnienia elektryczne zwiększają konkurencyjność na rynku pracy. Pozwalają podjąć nowe zatrudnienie lub awansować w dotychczasowym miejscu pracy. GrupaKena od wielu lat organizuje kursy elektryczne w Opolu, otwierając przed uczestnikami szanse na rozwój zawodowy i lepsze warunki finansowe. Ich celem jest przygotowanie kursantów do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji (E) i dozoru (D) instalacji, urządzeń i sieci elektrycznych o napięciu znamionowym do 1kV lub powyżej 1kV. Uczestnikiem kursu może być elektryk z Opola pracujący w zawodzie i chcący przedłużyć uprawnienia bądź osoba, która dotychczas była zatrudniona w zupełnie innej branży. Aby móc ukończyć kurs na elektryka i zdobyć uprawnienia G1, należy jedynie spełnić dwa warunki: mieć wykształcenie co najmniej podstawowe oraz ukończone 18 lat. Miejscem szkoleń organizowanych przez naszą firmę jest Opole i okolice. Istnieje też możliwość dojazdu naszych specjalistów i przeprowadzania kursu w miejscu wskazanym przez klienta.

Opole - Uprawnienia elektryczne G1
Opole - Uprawnienia Energetyczne G2

Opole – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

W podnoszeniu kwalifikacji zawodowych warto postawić na uprawnienia energetyczne w OpoluGrupaKena prowadzi profesjonalne kursy zawodowe pozwalające na zdanie egzaminu kwalifikacyjnego i podjęcie pracy w branży ciepłowniczej. Uczestnicy szkolenia, którzy zdobędą uprawnienia G2 nabywają umiejętności w zakresie montażu, obsługi, remontu oraz konserwacji rozmaitych urządzeń energetycznych, w tym kotłów parowych i wodnych na paliwa gazowe, pieców przemysłowych o mocy powyżej 50 kW, sieci i instalacji cieplnych, urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, sprężarek o mocy powyżej 20 kW i wielu innych rozwiązań stosowanych w ciepłownictwie. Kursy i szkolenia energetyczne w Opolu są skierowane do osób pracujących lub zamierzających podjąć pracę w branży energetycznej. Nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie kierunkowe. Zajęcia odbywają się na terenie i w okolicach miasta Opole lub w miejscu wskazanym przez klienta. Dogodne terminy pozwalają dopasować ich harmonogram.

Opole – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Zdobądź uprawnienia gazowe w Opolu, wraz z elektrycznymi i energetycznymi, które pozwalają uzyskać kompleksowe uprawnienia SEP, będące w wielu przypadkach kartą przetargową na rynku pracy. GrupaKena to firma, z którą szybko i łatwo zdobędziesz umiejętności i wiedzę niezbędne do podjęcia nowego zatrudnienia. Nasze kursy i szkolenia gazowe w Opolu są kierowane zarówno do osób, które chcą poszerzać swoje kwalifikacje zawodowe, jak i do specjalistów przedłużających ważność zdobytych umiejętności zawodowych. Uprawnienia G3 pozwalają na pracę w zakresie eksploatacji (E) oraz dozoru (D) instalacji i sieci gazowych. Umożliwiają wykonywanie obsługi, montażu, konserwacji i remontu urządzeń wykorzystywanych do wytwarzania, przechowywania, uzdatniania i oczyszczania paliw gazowych. Upoważniają także do pracy z instalacjami gazowymi oraz turbinami gazowymi. Miejscem przeprowadzania szkoleń jest Opole oraz okolice. W przypadku grup uczestników, specjaliści z GrupaKena dojeżdżają w dowolne miejsce w Polsce.

Opole - Uprawnienia gazowe G3