Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Nysa

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Nysie

typu G1, G2 i G3

Grupa Kena – to firma o uznanej na rynku marce, specjalizująca się w organizacji kursów zawodowych oraz prowadzenia szkoleń na uprawnienia elektryczne (G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3) w Nysie. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów, pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań szkoleniowych przy udziale nowoczesnych technologii i wyrazistych prezentacji multimedialnych.

Uprawnienia SEP Nysa - szkolenia Grupa Kena

Kursy i szkolenie elektryczne, energetyczne i gazowe w Nysie to propozycja firmy GrupaKena skierowana do wszystkich osób, które zamierzają zdobyć nowe umiejętności praktyczne lub przedłużyć ważność aktualnie posiadanych uprawnień. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę korzystającą z najnowocześniejszych metod nauczania. W ofercie GrupaKena znajdują się kursy i szkolenia elektryczne (typu G1), które umożliwiają realizację zadań w zakresie eksploatacji i dozoru sieci oraz urządzeń przetwarzających energię elektryczną. Oferta firmy obejmuje ponadto kursy i szkolenia energetyczne (typu G2), pozwalające na profesjonalną obsługę instalacji cieplnych. Z kolei kursy i szkolenia gazowe (typu G3) są skierowane do osób, które planują realizować się zawodowo w kategoriach przetwarzania, wytwarzania oraz spalania czy przesyłania paliw ogniowych. Miejscem prowadzenia wymienionych szkoleń dla uczestników indywidualnych, jak i grup pracowniczych, jest Nysa.

Nysa – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

Uprawnienia elektryczne otwierają drogę do podniesienia kwalifikacji. Nysa jest jednym z wielu miast, w których GrupaKena przeprowadza profesjonalne kursy zawodowe. Kursy na elektryka w Nysie przygotowują do egzaminów kwalifikacyjnych z dozoru oraz eksploatacji instalacji i sieci elektrycznych. Do szkolenia mogą przystąpić pełnoletnie osoby, które zamierzają się przebranżowić, jak również każdy elektryk chcący przedłużyć swoje uprawnienia. Co więcej, aby odbyć kurs elektryka w Nysie i otrzymać uprawnienia G1, nie jest wymagane doświadczenie kierunkowe. Tym samym kursy elektryczne dają szansę wszystkim, którzy chcą związać przyszłość z branżą elektryczną. Kursanci biorący udział w szkoleniach w Nysie otrzymują wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Za skuteczność kursów odpowiada doświadczona kadra, która w prosty i przystępny sposób, posiłkując się między innymi nowoczesnymi prezentacjami multimedialnymi, przekazuje wiedzę kursantom.

Nysa - Uprawnienia elektryczne G1
Nysa - Uprawnienia Energetyczne G2

Nysa – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

Uprawnienia G2 umożliwiają zdobycie nowego zatrudnienia albo awansu w dotychczasowym miejscu pracy. GrupaKena to zespół profesjonalistów, którzy od wielu lat z powodzeniem prowadzą kursy i szkolenia energetyczne w Nysie, pozwalające na rozwój na polu zawodowym oraz znalezienie interesującej pracy. Uprawnienia energetyczne obejmują między innymi fachową obsługę, montaż, remonty i konserwacje szeregu urządzeń energetycznych, takich jak wodne kotły parowe, piece przemysłowe czy rozwiązania wentylacyjne, chłodnicze i klimatyzacyjne. Ponadto uprawnienia G2 pozwalają na obsługę instalacji i sieci cieplnych. Gdzie zdobyć niezbędne kompetencje? Nysa jest miejscem, w którym możesz zapisać się na kursy i szkolenia energetyczne w Nysie, będące przepustką w wymarzonej branży. Kwalifikacje są ważne zarówno na terenie kraju, jak i całej Unii Europejskiej, dlatego umożliwiają podjęcie dobrze płatnej pracy także za granicą.

Nysa – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Uprawnienia gazowe to świadectwo kwalifikacyjne wydawane osobom pracującym w branży, jak również tym, które chcą poszerzyć kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku zatrudnienia. GrupaKena oferuje kursy i szkolenia gazowe w Nysie, podczas których kursanci zdobędą niezbędną wiedzę praktyczną oraz umiejętności w zakresie dozoru oraz eksploatacji sieci i instalacji gazowych. Zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, kształcą między innymi w kierunku bezpiecznej obsługi, konserwacji czy napraw urządzeń, których zadaniem jest wytwarzanie, uzdatnianie, jak również oczyszczanie oraz przechowywanie paliw gazowych. Tym samym uprawnienia gazowe w Nysie rzetelnie przygotowują do egzaminów składanych przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną. W dalszej kolejności pomagają znaleźć dobrze płatne zatrudnienie, zwiększając konkurencyjność na rynku pracy. Miejscem szkoleń, które pozwalają zdobyć uprawnienia G3, jest Nysa.

Nysa - Uprawnienia gazowe G3