Kursy na wózki widłowe Wrocław

Profesjonalne kursy zawodowe w Grupa KENA

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome tzw. zwyżki marzec 2023 - Grupa KENAGrupa KENA
Kurs zawodowy operatorów suwnic UDT i hakowych 20.03.2023- Grupa KENAGrupa KENA
Kurs na wózki widłowe (jezdniowe) IIWJO UDT 15.03.2023 - Grupa KENAGrupa KENA
Kurs zawodowy operatorów suwnic i hakowych 14.02.2023- Grupa KENAGrupa KENA

Wrocław – kurs na wózek widłowy

Kursy na wózki widłowe we Wrocławiu to teoretyczne i praktyczne przygotowanie do obsługi wszystkich rodzajów wózków jezdniowych, które najlepiej przygotowują do zdania egzaminu państwowego, dającego uprawnienia na wózki widłowe UDT. Posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem widłowym pozwala na podniesienie atrakcyjności na rynku pracy w kraju i za granicą. Operatorzy wózków widłowych są nieustannie poszukiwani przez pracodawców, mogą też liczyć na dobre zarobki i stałe zatrudnienie. GrupaKena organizuje kurs operatora wózka widłowego we Wrocławiu, gdzie branże, korzystające z wózków widłowych są bardzo liczne. Przykładowe miejsca pracy dla operatorów wózków widłowych to magazyny i hale produkcyjne, porty i lotniska, centra dystrybucyjne, fabryki i zakłady produkcyjne, sklepy i centra handlowe, budowy oraz przemysł spożywczy. Jeśli jesteś z Wrocławia, skorzystaj ze szkolenia na wózki widłowe, organizowanego przez GrupaKena i uzyskaj uprawnienia na wózki widłowe UDT, które pomogą Ci w zdobyciu pracy w kraju i za granicą.

Kurs na wózek widłowy Wrocław
Wrocław - Szkolenia i kursy na wózki widłowe

Szkolenia na wózki widłowe we Wrocławiu

Wrocław to stolica Dolnego Śląska, gdzie odbywają się kursy i szkolenia na wózki widłowe, organizowane przez GrupaKena. Nasz kurs został stworzony dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia wózków widłowych w sposób bezpieczny i skuteczny. Kurs na wózki widłowe jest przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup pracowników zatrudnionych w określonym zakładzie. Szkolenie na wózki widłowe we Wrocławiu umożliwia opanowanie teorii jak i zdobycie praktycznych umiejętności. Za sprawą wykładów na nowoczesnym sprzęcie, uzyskasz wiedzę z zakresu budowy wózków widłowych, przepisów BHP oraz pierwszej pomocy. Kończąc szkolenie staniesz się doskonałym operatorem kilku rodzajów wózków. GrupaKena oferuje szeroki wachlarz szkoleń na wózki widłowe we Wrocławiu. Przeprowadzamy kursy na wózki widłowe (tzw. widlaki) z napędem elektrycznym i spalinowym, kurs na wózki podnośnikowe prowadzone oraz szkolenia na wózki unoszące (paleciaki).

Wrocław – kurs operatora wózka widłowego

Instruktorzy GrupaKena wyszkolą przyszłych operatorów wózka widłowego w sposób przystępny i skuteczny. Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie i kwalifikacje, zdobyte nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Szkoleniowcy przekażą wiedzę łatwo przyswajalną i usystematyzowaną, a zajęcia przez nich prowadzone są ciekawe i angażujące. Kurs operatora wózka widłowego może być prowadzony stacjonarnie we Wrocławiu oraz w miejscu dogodnym dla klienta np. terenie jego zakładu. Kurs na wózki widłowe we Wrocławiu to nowoczesne szkolenie podzielone na część praktyczną i teoretyczną. Plac manewrowy to miejsce, gdzie kursanci z pewnością do perfekcji opanują umiejętności praktyczne za sprawą urozmaiconych ćwiczeń. Wiedza teoretyczna jest wykładana za pomocą multimedialnych prezentacji i filmów. Program kursu, opracowany przez najlepszych specjalistów, jest ciągle aktualizowany i obejmuje najnowsze wytyczne Urzędu Dozoru Technicznego. To najlepszy sposób na zdanie egzaminu państwowego, po którym otrzymasz certyfikat, który jest ważny bezterminowo na terenie całej Unii Europejskiej.

Wrocław - kurs na wózki widłowe