Kursy na wózki widłowe Rybnik

Profesjonalne kursy zawodowe w Grupa KENA

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome tzw. zwyżki marzec 2023 - Grupa KENAGrupa KENA
Kurs zawodowy operatorów suwnic UDT i hakowych 20.03.2023- Grupa KENAGrupa KENA
Kurs na wózki widłowe (jezdniowe) IIWJO UDT 15.03.2023 - Grupa KENAGrupa KENA
Kurs zawodowy operatorów suwnic i hakowych 14.02.2023- Grupa KENAGrupa KENA

Rybnik – kurs na wózek widłowy

Kursy na wózki widłowe w Rubniku to świetny sposób, aby nabyć nowe kwalifikacje i zwiększyć swoją atrakcyjność podczas poszukiwania dobrze płatnej pracy. Zdobyte uprawnienia umożliwiają zdobycie zawodu, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Operatorzy wózków widłowych są szczególnie pożądanymi fachowcami na rynku pracy. Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne zarobki to główne atuty wyuczonej profesji. Gdzie zdobyć uprawnienia na wózki widłowe UDTGrupaKena oferuje kursy między innymi w Rybniku. Warto jednak wiedzieć, że Rybnik to nie jedyne miasto, w którym pod okiem doświadczonych instruktorów ukończysz kurs na wózek widłowy. Wielokrotnie nagradzany prestiżowymi Orłami Kształcenia zespół GrupaKena wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kursantów i organizuje szkolenia także w wielu innych miastach Polski. Sprawdź ofertę kursów oraz szkoleń zawodowych i wybierz kierunek, który pomoże Ci zdobyć wymarzoną pracę.

Kurs na wózek widłowy w Rybniku
Szkolenia i kursy na wózki widłowe w Rybniku

Szkolenia na wózki widłowe w Rybniku

Szkolenia na wózki widłowe w Rubniku, organizowane przez firmę GrupaKena, otwierają perspektywy zawodowe zarówno w kraju, jak i za granicą. Kurs na wózki widłowe w Rybniku umożliwia podjęcie zawodu w rozmaitych branżach, między innymi w halach magazynowych, logistycznych czy zakładach produkcyjnych. Wykwalifikowani operatorzy wózków widłowych są również zatrudniani w sklepach wielkopowierzchniowych i miejscach przeładowania towarów. Jeśli zatem zamierzasz poszerzyć horyzonty zawodowe niewielkim kosztem, Rybnik jest jednym w wielu punktów na mapie, w których odbędziesz szkolenie na wózki widłowe. Zajęcia są prowadzone w godzinach dopasowanych do możliwości kursantów. Najlepsi specjaliści Grupy Kena w przystępny sposób przekazują niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną, co przekłada się na sukcesy słuchaczy na państwowych egzaminach UDT. Uzyskane uprawnienia nie mają wyznaczonego terminu ważności, zatem podjęcie pracy jest możliwe praktycznie w każdej chwili.

Rybnik – kurs operatora wózka widłowego

Kurs operatora wózka widłowego w Rybniku to jeden z wielu punktów oferty firmy GrupaKena, które cieszą się największym zainteresowaniem. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w kurs na wózki widłowe? Najlepsi specjaliści opracowali program szkoleniowy, dzięki któremu wiedza o pracy operatora wózka widłowego jest właściwie usystematyzowana i nie sprawia trudności w jej całkowitym opanowaniu. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, przy udziale nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, są interesujące i w pełni angażują kursantów. Jeśli więc zdecydujesz się na udział w szkoleniu organizowanym przez Grupę Kena, wybierz Rybnik lub dogodną dla Ciebie miejscowość i zaufaj wiedzy profesjonalistów, którzy pomogą Ci zrealizować plan zdobycia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Poznasz budowę wózków widłowych różnego typu i przyswoisz wiedzę dotyczącą ich praktycznej oraz bezpiecznej obsługi.

Rybnik - kurs na wózki widłowe magazynowe