Kursy na wózki widłowe Katowice

Profesjonalne kursy zawodowe w Grupa KENA

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Katowice – kurs na wózek widłowy

Kurs na wózek widłowy w Katowicach to dobra okazja, aby nabyć nowe kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Uzyskane uprawnienia są przepustką do zdobycia dobrze płatnego zawodu i świetnego startu kariery zawodowej – zarówno w kraju, jak i zagranicą. Operatorzy wózków widłowych to specjaliści, na których zapotrzebowanie nigdy nie maleje. Katowice to jedno z wielu miejsc, w których Grupa KENA organizuje kursy na wózki widłowe. Grupa KENA to firma szkoleniowa od wielu lat ciesząca się dużą renomą. Wielokrotny zdobywca prestiżowych „Złotych Orłów Kształcenia 2018-2023” oferuje kursy i szkolenia, które wyróżniają się wysokim poziomem oraz zdawalnością, a także przystępną ceną. Dzięki nim zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz przygotowanie do praktycznego wykonywania zawodu. W Katowicach lub innym wybranym przez Ciebie mieście możesz też doszlifować swoje umiejętności. Jeśli zatem Twoim celem są uprawnienia na wózki widłowe UDT, skorzystaj z oferty Grupy KENA.

Kurs na wózek widłowy Katowice
Szkolenia i kursy na wózki widłowe w Katowicach

Szkolenia na wózki widłowe w Katowicach

Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Katowicach, które organizuje Grupa KENA, solidnie przygotowują do zawodu i pozwalają uzyskać uprawnienia honorowane w państwach Unii Europejskiej. Warto jednak pamiętać, że nie tylko Katowice są miastem, w którym zainteresowani mogą odbyć kurs na wózki widłowe. Grupa KENA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i szkolenie na wózki widłowe może być zorganizowane również poza stolicą Śląska, w dowolnie wybranym mieście. Z kursów mogą korzystać klienci indywidualni, jak też grupy pracowników. Wykwalifikowani wykładowcy oraz instruktorzy podczas prowadzonych zajęć sięgają po nowoczesne narzędzia, które ułatwiają przyswojenie wiedzy z zakresu teorii i praktyki. Kursanci otrzymują w ten sposób solidne przygotowanie do pracy z wózkami każdego typu. Program szkoleń prowadzonych przez Grupę KENA zatwierdził Urząd Dozoru Technicznego. W ten sposób organizowany kurs na wózki widłowe w Katowicach jest gwarancją pomyślnego rezultatu podczas egzaminów państwowych.

Katowice – kurs operatora wózka widłowego

Aby odbyć kurs na wózek widłowy w Katowicach, organizowany przez firmę Grupa KENA, wystarczy spełnić jedynie dwa warunki. Pierwszy to pełnoletność, drugi – posiadanie przez zainteresowanych szkoleniem minimum podstawowego wykształcenia. Nie tylko Katowice są miastem, w którym Grupa KENA organizuje kursy na operatora wózków widłowych, które cechują się znakomitą organizacją. Także w innych miejscowościach można szybko i stosunkowo niedużym kosztem zdobyć wspomniane uprawnienia. Sprzyja temu profesjonalne podejście wykwalifikowanej kadry do uczestników zajęć, ale też dopasowanie szkoleń do możliwości czasowych kursantów. Po zakończeniu w Katowicach kursu operatora wózka widłowego, kursanci doskonale znają budowę wózków, obowiązujące przepisy BHP i świetnie radzą sobie z praktycznym operowaniem pojazdem. Zdobyte uprawnienia na wózek widłowy w Katowicach dają możliwość pracy w różnych branżach. Operatorzy wózków widłowych są niezbędni między innymi w zakładach produkcyjnych, halach logistycznych oraz magazynowych.

Katowice - kurs na wózki widłowe magazynowe