Kursy na wózki widłowe Głubczyce

Profesjonalne kursy zawodowe w Grupa KENA

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Głubczyce – kurs na wózek widłowy

Kurs na wózek widłowy to doskonała okazja do tego, aby zdobyć nowe uprawnienia i podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy. Uzyskane kwalifikacje pozwalają nie tylko zdobyć nowy zawód, ale zdecydować się na dodatkowe zajęcie, niosące korzyści finansowe. Jest to tym bardziej zasadne, że operatorzy wózków widłowych od wielu lat są poszukiwani przez pracodawców. Już na początku swojej kariery zawodowej mogą liczyć na dobre zarobki i mieć pewność stabilnego zatrudnienia. Głubczyce to miasto, w którym możesz zdobyć uprawnienia operatora wózka widłowego. Szkolenia, które organizuje Grupa KENA otwierają przy tym nie tylko możliwości pracy w Polsce, ale i za granicą. Umożliwiają podjęcie pracy w różnych branżach, w tym w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych i logistycznych, sklepach oraz miejscach przeładunku towarów. Zdobyte uprawnienia na wózki widłowe UDT mają bezterminową ważność, co umożliwia podjęcie pracy w dowolnej chwili. Kurs na wózek widłowy w Głubczycach w atrakcyjnej cenie pozwala poszerzyć zawodowe horyzonty niewysokim kosztem.

Kurs na wózek widłowy Głubczyce
Szkolenia i kursy na wózki widłowe w Głubczycach

Szkolenia na wózki widłowe w Głubczycach

Głubczyce to miasto w południowej Polsce, gdzie odbywają się szkolenia na wózki widłowe. Zajęcia doskonale przygotowują do przyszłej pracy z urządzeniami oraz zapewniają uprawnienia honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Program został zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu kursy gwarantują pomyślny wynik na egzaminie państwowym. W ofercie firmy można znaleźć kursy każdego typu. Szkolenie na wózki widłowe w Głubczycach pozwala doskonale opanować zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne. Po ukończeniu kursu słuchacz zna budowę wózków widłowych oraz przepisy BHP. Potrafi udzielić pierwszej pomocy. Staje się doskonałym operatorem kilku rodzajów wózków. Grupa KENA, poza podstawowym szkoleniem operatora wózków z tzw. długimi widłami, oferuje kurs na wózki widłowe wysokiego składowania oraz kursy na wózki jezdniowe specjalizowane ze zmiennym wysięgiem. Ze szkoleń mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i grupy pracowników zatrudnionych w określonym zakładzie.

Głubczyce – kurs operatora wózka widłowego

Kurs operatora wózka widłowego w Głubczycach, który organizuje Grupa KENA, jest prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów zdobywających wiedzę i umiejętności nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Potrafią przystępnie przekazać wszelkie niezbędne informacje i zagwarantować słuchaczom sukces na egzaminach UDT. Dostosowując się do potrzeb klientów, kurs na wózki widłowe może być prowadzony zarówno stacjonarnie, w siedzibie firmy w Głubczycach, jak i w miejscu wskazanym przez klienta. Zajęcia są prowadzone przez 7 dni w tygodniu w różnych godzinach – tak, aby każdy uczestnik mógł optymalnie dopasować je do swojego harmonogramu dnia. Program szkoleniowy został opracowany przez najlepszych specjalistów, dzięki czemu wiedza jest odpowiednio usystematyzowana i łatwa do opanowania. Dobrze wyposażona sala szkoleniowa sprawia, że zajęcia są ciekawe i angażujące słuchaczy. Urozmaicone ćwiczenia na dużym placu manewrowym znajdującym się w miejscowości Głubczyce oraz bogaty park maszynowy pozwalają z kolei opanować umiejętności praktyczne.

Głubczyce - kurs na wózki widłowe