Kursy na wózki widłowe Gliwice

Profesjonalne kursy zawodowe w Grupa KENA

Aktualne kursy zawodowe

Gliwice – kurs na wózek widłowy

Kursy na wózki widłowe w Gliwicach są doskonałą okazją do tego, aby zyskując nowe uprawnienia, zwiększyć szanse zatrudnienia i zapewnić sobie stałe źródło dochodu. Operatorzy wózków widłowych nie tylko w Gliwicach mogą liczyć na dobrze płatną pracę. Pomyślnie ukończony kurs na wózek widłowy, organizowany przez firmę Grupa KENA, pomaga znaleźć pracę w kraju, jak i za granicą. Gliwice to jeden z wielu punktów na mapie Polski, gdzie szybko i w przystępnej cenie można zdobyć uprawnienia na wózki widłowe UDT. Grupa KENA oferuje profesjonalne szkolenia na najwyższym poziomie, pozwalające w przystępny sposób zdobyć wiedzę zawodową oraz praktyczne umiejętności. O renomie marki świadczą wielokrotnie przyznawane w branżowym plebiscycie prestiżowe „Złote Orły Kształcenia w latach 2018-2023” – promujące liderów w sektorze edukacyjnym, którzy stawiają na nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Kurs na wózek widłowy w Gliwicach
Szkolenia i kursy na wózki widłowe w Gliwicach

Szkolenia na wózki widłowe w Gliwicach

Szkolenia na wózki widłowe w Gliwicach, które oferuje Grupa KENA, to gwarancja profesjonalnego przyswojenia umiejętności w teorii i w praktyce. Nabyta wiedza stanowi doskonałą bazę przygotowawczą do prac ze wszystkimi typami wózków widłowych. Pozwala także przystąpić do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. Szkolenie na wózki widłowe można odbyć w dowolnej miejscowości. Zatem nie tylko Gliwice są miejscem, w którym kursanci mogą przystąpić do zajęć, ale także inne miejscowości dogodne dla kandydatów, którzy planują kurs na wózki widłowe. Co więcej, dla wygody kursantów, oprócz miejsca szkoleń można ustalić także ich porę. Z pewnością jest to atut dla osób uczących się czy pracujących w określonych godzinach. Kolejną zaletą kursów firmy Grupa KEAN jest wyspecjalizowana kadra, która krok po kroku omówi wszelkie zagadnienia związane z pracą na wózkach widłowych oraz nauczy bezpiecznej i profesjonalnej obsługi pojazdów.

Gliwice – kurs operatora wózka widłowego

Aby zapisać się na kurs operatora wózka widłowego w Gliwicach, należy spełnić dwa warunki – należy być osobą pełnoletnią i posiadać minimum wykształcenie podstawowe. Program szkoleń prowadzonych przez firmę Grupa KENA zatwierdził Urząd Dozoru Technicznego. Oznacza to, że kurs na wózki widłowe w Gliwicach zapewnia pomyślne wyniki w trakcie egzaminów państwowych. Jeśli zatem Gliwice są najdogodniejszym dla Ciebie miejscem, aby odbyć szkolenie na operatora wózka widłowego, zgłoś się już teraz i rozszerz swój krąg możliwości zawodowych. Operatorzy wózków widłowych są cennymi pracownikami w sektorach przemysłowych i produkcyjnych. Są poszukiwani do prac w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych czy logistycznych. Szkolenia na wózki widłowe są przeznaczone dla indywidualnych klientów, jak też grup pracowników oddelegowanych przez firmę, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe.

Gliwice - kurs na wózki widłowe magazynowe