Kursy na suwnice Głubczyce

Profesjonalne kursy zawodowe w Grupa KENA

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Głubczyce – kurs na suwnice

Kurs na suwnice w Głubczycach, który organizuje Grupa KENA, umożliwia poszerzenie zawodowych horyzontów. Do szkolenia mogą przystąpić osoby pełnoletnie mające co najmniej wykształcenie podstawowe oraz nie posiadające przeciwwskazań zdrowotnych. Nie są jednak wymagane żadne kwalifikacje techniczne związane z wykonywaną profesją. Kurs na suwnice jest więc ciekawym rozwiązaniem nawet dla osób, które nie planowały takiej ścieżki zawodowej. Jeśli więc chcesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie atrakcyjnej pracy, Głubczyce, gdzie mieści się Grupa KENA, są adresem, pod który z pewnością warto trafić. Solidny kurs suwnicowego otworzy możliwości zatrudnienia w rozmaitych branżach, między innymi w przemyśle budowlanym, stoczniowym, metalurgicznym a także w logistyce, w magazynach, punktach przeładunkowych oraz na halach produkcyjnych. Pozwoli zdobyć dodatkowe umiejętności, przyniesie wymierne korzyści finansowe i wyeliminuje ryzyko bezrobocia. Kursy na suwnice w Głubczycach są również ciekawą propozycją dla osób, które chcą podjąć pracę za granicą.

Kursy na suwnice w Głubczycach
Głubczyce - kurs operatora suwnic

Kurs operatora suwnicy w Głubczycach

Grupa KENA organizuje kursy operatora suwnic w Głubczycach obejmujące zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. W zakresie tej pierwszej słuchacze zapoznają się z informacjami na temat urządzeń. Dowiadują się, czym jest suwnica i gdzie jest najczęściej wykorzystywana. Zdobywają wiedzę na temat rodzajów suwnic, ich konstrukcji, napędu, przeznaczenia oraz obsługi. Zapoznają się z przepisami prawnymi oraz BHP, pozwalającymi na bezpieczne wykonywanie pracy w przyszłości. Głubczyce to także miejsce, w którym odbywają się zajęcia praktyczne. Dzięki nim uczestnicy szkolenia na suwnice w Głubczycach mogą wdrożyć się w przyszłą pracę. W ten sposób, słuchacze, którzy kończą kursy na suwnice wiedzą, jak bezpiecznie planować obciążenia i mocować ładunek. Znają też techniki redukujące huśtanie ładunku podczas przenoszenia. Po zakończonym kursie jest organizowana powtórka materiału oraz egzamin wewnętrzny. Dzięki temu Kurs operatora suwnic doskonale przygotowuje do przystąpienia do egzaminu państwowego organizowanego przez Urząd Dozoru Technicznego.

Głubczyce – szkolenia na suwnice

Grupa KENA to certyfikowany ośrodek organizujący szkolenia na suwnice w Głubczycach dla firm i osób indywidualnych. Jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek szkoleniowych w południowej Polsce. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów posiadających szeroką wiedzę techniczną oraz doskonałe umiejętności praktyczne. Eksperci dokładają wszelkich starań, aby w najbardziej przystępny sposób omówić materiał szkolenia. Uczą jak korzystać z maszyn, przyrządów i urządzeń, niezbędnych do pracy w zawodzie operatora suwnicy. Kurs suwnicowego w Głubczycach gwarantuje więc sukces podczas egzaminu UDT oraz otwiera drzwi do nowej, lepiej płatnej pracy. Szkolenie na suwnice pozwala poprawić swoje położenie na arenie zawodowej i zapewnia bezpieczeństwo pracy – zarówno uczestnikowi, jak i jego współpracownikom. Jest jednocześnie szybkim i prostym sposobem na przebranżowienie się, jeśli wymaga tego sytuacja. Zaletą szkoleń jest również ich atrakcyjna cena.

Szkolenia i kursy na suwnice - Głubczyce