Kurs na ładowarki teleskopowe Racibórz

Profesjonalne kursy i szkolenia na wózki ze zmiennym wysięgiem

Aktualne kursy zawodowe – Grupa KENA

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Szkolenia i kursy na ładowarki teleskopowe w Raciborzu

(wózki jezdniowe ze zmiennym wysięgiem)

Grupa KENA od wielu lat zajmuje się profesjonalną organizacją kursów zawodowych. Oferta firmy jest skierowana do osób zainteresowanych zdobyciem ciekawej i dobrze płatnej pracy. O wysokiej jakości szkoleń świadczą branżowe nagrody, w tym prestiżowe Orły Kształcenia. Grupa KENA oferuje szerokie spektrum kursów zawodowych. Szkolenia i kursy na ładowarki teleskopowe to jedna z propozycji, które cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne można zdobyć pod okiem doświadczonych instruktorów w Raciborzu, gdzie odbywają się szkolenia na ładowarki teleskopowe, oraz w wybranych przez klientów miastach. Kursy na ładowarki teleskopowe są prowadzone z wykorzystaniem filmów instruktażowych oraz interaktywnych prezentacji. Kurs na ładowarki teleskopowe w Raciborzu kończy się państwowym egzaminem, którego pomyślne zdanie otwiera nowe możliwości na polu zawodowym.

Racibórz - Kursy na wózki ze zmiennym wysięgiem (ładowarki teleskopowe)

Racibórz – kursy na wózki ze zmiennym wysięgiem

Kurs na wózek widłowy ze zmiennym wysięgiem, dostępny także w Raciborzu, przygotowuje do pracy na ładowarkach teleskopowych. Osoby, które interesuje kurs operatora ładowarki teleskopowej, mogą skorzystać z oferty firmy Grupa KENA zapewniającej doskonałe przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne, obejmujące obsługę i konserwację maszyn. Ukończony kurs na wózki jezdniowe ze zmiennym wysięgiem pozwala również przystąpić kursantom do państwowego egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Ładowarki teleskopowe, jako wózki specjalizowane, wymagają fachowej obsługi. Z tego względu kursy na wózki widłowe ze zmiennym wysięgiem, prowadzone przez wykwalifikowany zespół Grupa KENA, są przepustką do szybkiego opanowania prowadzenia i manewrów tego typu pojazdów. Podczas szkoleń kursanci poznają również wszelkie niezbędne przepisy dozoru technicznego i BHP, obowiązujące operatorów wózków widłowych ze zmiennym wysięgiem.

Racibórz - Kurs na Manitou

Kurs na Manitou w Raciborzu

Kurs operatora Manitou w Raciborzu pozwoli poznać tajniki sprawnej obsługi ładowarki Manitou oraz charakterystykę tych maszyn. Pod okiem doświadczonej kadry Grupa KENA kursanci mogą w praktyce zapoznać się z profesjonalnymi urządzeniami teleskopowymi francuskiej marki. Kurs na Manitou to pierwszy krok do pomyślnego zdania egzaminu UDT, który umożliwi znalezienie dobrze płatnej pracy w zakresie obsługi ładowarek teleskopowych.

Rzcibórz - Kurs na JCB

Kurs na JCB w Raciborzu

Kurs operatora JCB, oferowany przez firmę Grupa KENA, przybliża charakterystykę pracy pojazdów podnośnikowych z wysięgnikiem popularnego brytyjskiego brandu. Kurs na JCB pozwala też zdobyć praktyczne umiejętności związane z obsługą ładowarek teleskopowych. Na szkolenia w Raciborzu mogą zapisać się klienci indywidualni oraz firmowi. Po ich ukończeniu kursanci przystępują do państwowego egzaminu i otrzymują uprawnienia UDT.

Racibórz - Kurs na Merlo

Kurs na Merlo w Raciborzu

Kurs operatora Merlo to świetna okazja, aby od strony praktycznej zapoznać się z obsługą podnośników teleskopowych włoskiej marki. Kurs na Merlo można odbyć w Raciborzu lub innej miejscowości, wskazanej przez klienta firmy Grupa KENA. Zyskanie uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego, po pomyślnym zdaniu państwowego egzaminu, ułatwia znalezienie dobrze płatnego zajęcia, w którym głównym narzędziem są profesjonalne podnośniki teleskopowe.

Galeria z kursów na ładowarki teleskopowe w Raciborzu

(wózki jezdniowe ze zmiennym wysięgiem)