Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Krapkowice

Aktualne kursy zawodowe

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Krapkowicach

typu G1, G2 i G3

Grupa Kena – to firma o uznanej na rynku marce, specjalizująca się w organizacji kursów zawodowych oraz prowadzenia szkoleń na uprawnienia elektryczne (G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3) w Krapkowicach. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów, pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań szkoleniowych przy udziale nowoczesnych technologii i wyrazistych prezentacji multimedialnych.

Uprawnienia SEP Krapkowice - szkolenia Grupa Kena

GrupaKena jest jedną z najbardziej uznanych firm w kraju, której specjalizacją są kursy i szkolenia elektryczne (typu G1), energetyczne (G2) i gazowe (G3) zarówno w Krapkowicach, jak i w całej Polsce. Dlaczego warto wybrać Krapkowice na miejsce zdobycia wybranych uprawnień? To nie tylko dogodna lokalizacja, ale przede wszystkim grono doświadczonych instruktorów. W jasny i przystępny sposób przekazują wiedzę praktyczną i teoretyczną – niezbędną, aby z powodzeniem ukończyć kursy i szkolenia energetyczne (typu G2), gazowe czy elektryczne. Zajęcia są skierowane do wszystkich osób zainteresowanych pracą w branży lub chcących przedłużyć ważność swoich uprawnień. Kursy i szkolenia gazowe (typu G3), a także energetyczne i elektryczne mogą ukończyć pełnoletni kandydaci, którzy legitymują się przynajmniej wykształceniem podstawowym. Warto dodać, że GrupaKena jest wielokrotnym laureatem Złotych Orłów Kształcenia – prestiżowego konkursu branżowego.

Krapkowice – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

Grupa Kena w Krapkowicach prowadzi profesjonalne i kompleksowe kursy w pełnym zakresie na uprawnienia G1, G2 oraz G3. Kursy elektrycznew Krapkowicach są propozycją skierowaną do osób, które działają lub zamierzają pracować w obszarze dozoru i eksploatacji instalacji, sieci oraz urządzeń związanych z energią elektryczną. Kurs elektryka w krapkowicach pozwala zdobyć uprawnienia elektryczne zwiększające szansę na znalezienie dobrze płatnego zatrudnienia zarówno w Polsce, jak i za granicą. Co więcej, może do niego przystąpić każdy elektryk, który chce przedłużyć ważność swoich uprawnień. Krapkowice to kolejny punkt na mapie kraju, w którym kurs na elektryka znakomicie przygotowuje do prowadzenia remontów czy prac kontrolno-pomiarowych sieci elektrycznych oraz urządzeń zasilanych prądem do 1 kV. Szkolenie wieńczy egzamin państwowy, którego pomyślne zdanie jest jednoznaczne z otrzymaniem specjalnego certyfikatu – ważnego w Polsce oraz krajach UE.

Krapkowice - Uprawnienia elektryczne G1
Krapkowice - Uprawnienia Energetyczne G2

Krapkowice – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

Uprawnienia G2 to kolejny punkt na liście szkoleń oferowanych przez firmę GrupaKena, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem kursantów zdecydowanych na rozwój zawodowy. Dlaczego? Kursy i szkolenia energetyczne w miejscowości Krapkowice pozwalają zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczne doświadczenie, niezbędne podczas wykonywania prac związanych z sieciami przetwarzającymi ciepło. Zarówno w Krapkowicach, jak i we wskazanym przez klienta miejscu, wyspecjalizowana kadra GrupaKena od podstaw przygotowuje do egzaminu zawodowego. Uprawnienia energetyczne, zdobyte na drodze kursów, dają wiele możliwości zatrudnienia i zwiększają konkurencyjność na rynku pracy. Przede wszystkim pozwalają nabyć umiejętności w zakresie eksploatacji oraz dozoru urządzeń, sieci czy instalacji odpowiedzialnych za wytwarzanie, przesyłanie i przetwarzanie ciepła. Dlatego z kursów i szkoleń w Krapkowicach mogą skorzystać zarówno przyszli, jak i obecni serwisanci, monterzy czy instalatorzy.

Krapkowice – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Zaletą kursów oferowanych przez firmę GrupaKena w Krapkowicach jest niski koszt, krótki czas trwania oraz wysoka zdawalność egzaminów państwowych. Podobnie jak w przypadku uprawnień G1 i G2, aby zdobyć uprawnienia gazowe, kandydat na kursanta musi mieć skończone 18 lat oraz posiadać wykształcenie podstawowe. Kursy i szkolenia gazowe, organizowane w miejscowości Krapkowice, solidnie przygotowują do zdobycia certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje obejmujące nie tylko eksploatację, ale też dozór instalacji, urządzeń oraz sieci wytwarzających, przetwarzających, jak również zużywających i przesyłających paliwa gazowe. Zatem uprawnienia G3 to najprostsza droga do zdobycia profesji w branży gazowniczej. Szkolenia są również skierowane do pracowników trudniących się obsługą urządzeń na gazy techniczne w placówkach medycznych. Z kursów w Krapkowicach mogą także skorzystać osoby, które chcą odnowić uprawnienia gazowe.

Krapkowice - Uprawnienia gazowe G3