Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Krapkowice

Aktualne kursy zawodowe

Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.Grupa KENA

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Krapkowicach

typu G1, G2 i G3

Grupa Kena – to firma o uznanej na rynku marce, specjalizująca się w organizacji kursów zawodowych oraz prowadzenia szkoleń na uprawnienia elektryczne (G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3) w Krapkowicach. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów, pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań szkoleniowych przy udziale nowoczesnych technologii i wyrazistych prezentacji multimedialnych.

Uprawnienia SEP Krapkowice - szkolenia Grupa Kena

GrupaKena jest jedną z najbardziej uznanych firm w kraju, której specjalizacją są kursy i szkolenia elektryczne (typu G1), energetyczne (G2) i gazowe (G3) zarówno w Krapkowicach, jak i w całej Polsce. Dlaczego warto wybrać Krapkowice na miejsce zdobycia wybranych uprawnień? To nie tylko dogodna lokalizacja, ale przede wszystkim grono doświadczonych instruktorów. W jasny i przystępny sposób przekazują wiedzę praktyczną i teoretyczną – niezbędną, aby z powodzeniem ukończyć kursy i szkolenia energetyczne (typu G2), gazowe czy elektryczne. Zajęcia są skierowane do wszystkich osób zainteresowanych pracą w branży lub chcących przedłużyć ważność swoich uprawnień. Kursy i szkolenia gazowe (typu G3), a także energetyczne i elektryczne mogą ukończyć pełnoletni kandydaci, którzy legitymują się przynajmniej wykształceniem podstawowym. Warto dodać, że GrupaKena jest wielokrotnym laureatem Złotych Orłów Kształcenia – prestiżowego konkursu branżowego.

Krapkowice – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

Grupa Kena w Krapkowicach prowadzi profesjonalne i kompleksowe kursy w pełnym zakresie na uprawnienia G1, G2 oraz G3. Kursy elektrycznew Krapkowicach są propozycją skierowaną do osób, które działają lub zamierzają pracować w obszarze dozoru i eksploatacji instalacji, sieci oraz urządzeń związanych z energią elektryczną. Kurs elektryka w krapkowicach pozwala zdobyć uprawnienia elektryczne zwiększające szansę na znalezienie dobrze płatnego zatrudnienia zarówno w Polsce, jak i za granicą. Co więcej, może do niego przystąpić każdy elektryk, który chce przedłużyć ważność swoich uprawnień. Krapkowice to kolejny punkt na mapie kraju, w którym kurs na elektryka znakomicie przygotowuje do prowadzenia remontów czy prac kontrolno-pomiarowych sieci elektrycznych oraz urządzeń zasilanych prądem do 1 kV. Szkolenie wieńczy egzamin państwowy, którego pomyślne zdanie jest jednoznaczne z otrzymaniem specjalnego certyfikatu – ważnego w Polsce oraz krajach UE.

Krapkowice - Uprawnienia elektryczne G1
Krapkowice - Uprawnienia Energetyczne G2

Krapkowice – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

Uprawnienia G2 to kolejny punkt na liście szkoleń oferowanych przez firmę GrupaKena, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem kursantów zdecydowanych na rozwój zawodowy. Dlaczego? Kursy i szkolenia energetyczne w miejscowości Krapkowice pozwalają zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczne doświadczenie, niezbędne podczas wykonywania prac związanych z sieciami przetwarzającymi ciepło. Zarówno w Krapkowicach, jak i we wskazanym przez klienta miejscu, wyspecjalizowana kadra GrupaKena od podstaw przygotowuje do egzaminu zawodowego. Uprawnienia energetyczne, zdobyte na drodze kursów, dają wiele możliwości zatrudnienia i zwiększają konkurencyjność na rynku pracy. Przede wszystkim pozwalają nabyć umiejętności w zakresie eksploatacji oraz dozoru urządzeń, sieci czy instalacji odpowiedzialnych za wytwarzanie, przesyłanie i przetwarzanie ciepła. Dlatego z kursów i szkoleń w Krapkowicach mogą skorzystać zarówno przyszli, jak i obecni serwisanci, monterzy czy instalatorzy.

Krapkowice – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Zaletą kursów oferowanych przez firmę GrupaKena w Krapkowicach jest niski koszt, krótki czas trwania oraz wysoka zdawalność egzaminów państwowych. Podobnie jak w przypadku uprawnień G1 i G2, aby zdobyć uprawnienia gazowe, kandydat na kursanta musi mieć skończone 18 lat oraz posiadać wykształcenie podstawowe. Kursy i szkolenia gazowe, organizowane w miejscowości Krapkowice, solidnie przygotowują do zdobycia certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje obejmujące nie tylko eksploatację, ale też dozór instalacji, urządzeń oraz sieci wytwarzających, przetwarzających, jak również zużywających i przesyłających paliwa gazowe. Zatem uprawnienia G3 to najprostsza droga do zdobycia profesji w branży gazowniczej. Szkolenia są również skierowane do pracowników trudniących się obsługą urządzeń na gazy techniczne w placówkach medycznych. Z kursów w Krapkowicach mogą także skorzystać osoby, które chcą odnowić uprawnienia gazowe.

Krapkowice - Uprawnienia gazowe G3