Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Katowice

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Katowicach

typu G1, G2 i G3

Grupa Kena – to firma o uznanej na rynku marce, specjalizująca się w organizacji kursów zawodowych oraz prowadzenia szkoleń na uprawnienia elektryczne (G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3) w Katowicach. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów elektrycznych, gazowych, energetycznych, pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań szkoleniowych przy udziale nowoczesnych technologii i wyrazistych prezentacji multimedialnych.

Uprawnienia SEP Katowice - szkolenia Grupa Kena

GrupaKena to ciesząca się coraz większą popularnością firma, która organizuje kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe w Katowicach. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, które pragną uzyskać nowe, praktyczne umiejętności, jak również przedłużyć ważność posiadanych uprawnień. Poza tym szkolimy firmowe kadry. Oferujemy kursy i szkolenia elektryczne (typu G1), pozwalające na wykonywanie zadań z zakresu dozoru oraz eksploatacji sieci i urządzeń przetwarzających energię elektryczną. Ponadto nasza oferta obejmuje kursy i szkolenia energetyczne (typu G2), otwierające drogę do obsługi instalacji cieplnych. Nie zapominamy o osobach, które wiążą swoją przyszłość z działalnością w obrębie wytwarzania, przetwarzania, a także przesyłania i spalania paliw ogniowych. Dla nich przygotowaliśmy kursy i szkolenia gazowe (typu G3). Miejscem prowadzenia zajęć są Katowice.

Katowice – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

Uprawnienia elektryczne w Katowicach pomagają zdobyć nową pracę bądź awansować w dotychczasowy miejscu zatrudnienia. GrupaKena w Katowicach od lat oferuje kursy elektryczne, które są szansą na rozwój na polu zawodowym. Kurs elektryka ma na celu przygotowanie do egzaminów kwalifikacyjnych w zakresie dozoru (D) i eksploatacji (E) urządzeń, instalacji oraz sieci elektrycznych o napięciach znamionowych do 1 kV lub wyższych. Na kurs może zapisać się zawodowy elektryk z Katowic i nie tylko, któremu zależy na przedłużeniu uprawnień lub osoby chcące się przebranżowić. Jednym z naszych głównych atutów jest efektywność kursów z wykorzystaniem nowoczesnych prezentacji multimedialnych. Ponadto w ręce kursantów oddajemy niezbędne materiały szkoleniowe w pakiecie. Aby ukończyć kurs na elektryka i otrzymać uprawnienia G1 wystarczy mieć wykształcenie minimum podstawowe i być osobą pełnoletnią. Miejscem kursów i szkoleń organizowanych przez firmę GrupaKena są Katowice.

Katowice - Uprawnienia elektryczne G1
Katowice - Uprawnienia Energetyczne G2

Katowice – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

Uprawnienia energetyczne w Katowicach naturalnie zwiększają szansę na podniesienie kwalifikacji. Katowice to miejsce, w którym GrupaKena organizuje profesjonalne kursy zawodowe. Są to kursy i szkolenia energetyczne przygotowujące uczestników do zdania pisemnych i ustnych egzaminów zawodowych. Pomyślne wyniki egzaminów dają przepustkę do pracy w branży ciepłowniczej – w kraju, jak i za granicą. Uprawnienia G2 zdobytwe w Katowicach to m.in. umiejętności w zakresie obsługi, montażu, konserwacji czy remontu urządzeń energetycznych, np. kotłów wodnych parowych, pieców przemysłowych, urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także sieci oraz instalacji cieplnych i wielu innych rozwiązań wykorzystywanych w ciepłownictwie. Aby zdobyć uprawnienia energetyczne G2 należy zapisać się na kursy i szkolenia energetyczne oferowane przez firmę GrupaKena w Katowicach. Ponadto nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie kierunkowe, co jest szansą dla wszystkich osób, które chcą związać przyszłość z branżą energetyczną.

Katowice – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Uprawnienia gazowe, obok elektrycznych i energetycznych, zdobędziesz w Katowicach. W jaki sposób? Zapisując się na kursy i szkolenia gazowe w Katowicach, których organizatorem jest znana i ceniona w branży szkoleniowej firma GrupaKena. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich osób chcących poszerzyć kwalifikacje, jak również profesjonalistów, którzy muszą przedłużyć ważność umiejętności zawodowych. Uprawnienia G3 zdobyte w Katowicach umożliwiają podjęcie pracy w zakresie eksploatacji (E) i dozoru (D) sieci i instalacji gazowych. Pozwalają na bezpieczną obsługę, a także montaż, remonty i konserwacje urządzeń przeznaczonych do wytwarzania, uzdatniania, oczyszczania i przechowywania paliw gazowych. Miejscem szkoleń są Katowice, jednakże kursy mogą również odbywać się w punktach wyznaczonych przez klientów. Na życzenie grup uczestników, wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści z firmy GrupaKena organizują kursy i szkolenia gazowe w dowolnym miejscu w kraju.

Katowice - Uprawnienia gazowe G3