Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Głogówek

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Głogówku

typu G1, G2 i G3

Grupa Kena – to firma o uznanej na rynku marce, specjalizująca się w organizacji kursów zawodowych oraz prowadzenia szkoleń na uprawnienia elektryczne (G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3) w Głogówku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów, pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań szkoleniowych przy udziale nowoczesnych technologii i wyrazistych prezentacji multimedialnych.

Uprawnienia SEP Głogówek - szkolenia Grupa Kena

GrupaKena to firma od lat z powodzeniem działająca w branży szkoleń i kursów zawodowych przygotowujących do zdobycia uprawnień G1, G2, G3. To także wielokrotny laureat prestiżowego konkursu Złotych Orłów Kształcenia. Kursy i szkolenie elektryczne (typu G1) w Głogówku prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę GrupaKena, są skierowane do osób działających na polu eksploatacji, dozoru oraz instalacji sieci i urządzeń związanych z energią elektryczną. Głogówek to również miejsce, w którym kursy i szkolenia energetyczne (typu G2) mogą odbywać osoby planujące działalność zawodową w obszarze dozoru i eksploatacji urządzeń czy instalacji sieci przetwarzających oraz zużywających ciepło. Z kolei kursy i szkolenia gazowe (typu G3) kończą egzaminy na uprawnienia pozwalające wykonywać zadania w dziedzinie eksploatacji i dozoru systemów związanych z paliwami gazowymi, m.in. wytwarzanie, przesyłanie oraz spalanie. Wszelkie szkolenia i kursy GrupaKena realizuje w Głogówku, jak i ośrodkach w całej Polsce.

Głogówek – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

GrupaKena organizuje profesjonalne kursy elektryczne. Zdobyta w Głogówku wiedza teoretyczna w połączeniu z praktycznymi umiejętnościami pozwoli zyskać uprawnienia G1 nadane przez państwową komisję egzaminacyjną. Miejscem szkoleń może być zarówno Głogówek, jak i siedziba klienta, który planuje inwestycję w uprawnienia elektryczne dla swoich pracowników. Wykwalifikowany elektryk może przystąpić do pracy z urządzeniami prądotwórczymi o mocy większej niż 50 kW, sieciami trakcyjnymi, instalacjami o napięciu nieprzekraczającym 1 kV, jak również aparaturą kontrolno-pomiarową. Kursy na elektryka w Głogówku dają uprawnienia w kategorii eksploatacji obejmującej prace z zakresu obsługi, remontów, konserwacji, montażu i wykonywania działań kontrolno-pomiarowych. Drugą kategorią uprawnień, do których przygotowuje kurs elektryka, jest dozór. Obejmuje głównie działania w zakresie kierowania osobami zajmującymi się czynnościami eksploatacyjnymi.

Głogówek - Uprawnienia elektryczne G1
Głogówek - Uprawnienia Energetyczne G2

Głogówek – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

GrupaKena przeprowadza w Głogówku także kursy i szkolenia energetyczne, w efekcie których kursanci zyskują uprawnienia G2. Ich ważność wynosi 5 lat. Po tym czasie należy ponownie ubiegać się o uprawnienia energetyczne, zgodnie z obowiązującymi zasadami. Wybierając Głogówek na miejsce kursów zawodowych, kursanci mogą liczyć na profesjonalne przygotowanie do egzaminów, których pomyślne zdanie otwiera drogę do pracy w wymarzonej branży związanej z eksploatacją oraz dozorem sieci, urządzeń i instalacji energetycznych. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów GrupyKena kształcą m.in. w kierunku bezpiecznej obsługi turbin, kotłów parowych czy instalacji na różnego rodzaju paliwa (o mocy powyżej 50 kW), pieców przemysłowych (o mocy powyżej 50 kW) bądź sprężarek (o mocy powyżej 20 kW). Zatem kursy i szkolenia energetyczne w Głogówku są przeznaczone głównie dla serwisantów, palaczy kotłów, monterów oraz instalatorów.

Głogówek – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Aby zdobyć uprawnienia G3 (podobnie, jak elektryczne i energetyczne), kandydaci do wzięcia udziału w kursie muszą spełnić dwa warunki: być pełnoletni i posiadać wykształcenie minimum podstawowe. Oferowane przez firmę GrupaKena szkolenia w Głogówku pozwalają szybko posiąść uprawnienia gazowe, niezbędne do eksploatacji głównie urządzeń, sieci i instalacji gazowych, które wytwarzają, przetwarzają, a także przesyłają, magazynują i zużywają paliwa gazowe. Uprawnienia G3 można zyskać w zakresie dozoru oraz eksploatacji. Głogówek nie jest jedyną miejscowością, w której GrupaKena organizuje kursy i szkolenia gazowe w Głogówku. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego jej wykwalifikowani instruktorzy dojeżdżają do wybranych miast, aby dać szansę na zdobycie uprawnień G3 wszystkim zainteresowanym osobom. Uzyskane na drodze szkoleń i zdanych egzaminów kwalifikacje są ważne w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej. Zatem pozwalają podjąć dobrze płatną pracę również za granicą.

Głogówek - Uprawnienia gazowe G3