Uprawnienia – G1 elektryczne, G2 energetyczne, G3 gazowe
Brzeg

Aktualne kursy zawodowe

Kursy na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe - Grupa KENA
Kurs na wózki widłowe, uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Kursy i szkolenia elektryczne, energetyczne, gazowe w Brzegu

typu G1, G2 i G3

Grupa Kena – to firma o uznanej na rynku marce, specjalizująca się w organizacji kursów zawodowych oraz prowadzenia szkoleń na uprawnienia elektryczne (G1), energetyczne (G2) oraz gazowe (G3) w Brzegu. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów, pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań szkoleniowych przy udziale nowoczesnych technologii i wyrazistych prezentacji multimedialnych.

Uprawnienia SEP Brzeg - szkolenia Grupa Kena

GrupaKena to jedna z najpopularniejszych w kraju firm, oferująca kursy i szkolenia elektryczne (typu G1) w Brzegu, jak również energetyczne i gazowe. Marka jest wielokrotnym laureatem Orłów Kształcenia, prestiżowego konkursu branżowego, w którym najwyższe noty są efektem wysokiej jakości świadczonych usług i wiedzy doświadczonego zespołu instruktorów. Nagrodzone zostały nie tylko kursy i szkolenia energetyczne (typu G2) GrupyKena, ale także zajęcia w pozostałych kategoriach, G1 i G3. Pozwalają one zyskać stosowne uprawnienia lub przedłużyć je, ponieważ zarówno kursy i szkolenia gazowe (typu G3), jak i elektryczne oraz energetyczne są ważne przez 5 lat. Kursy zawodowe mogę odbywać się nie tylko w siedzibie klienta w Brzegu, ale również na terenie całej Polski. Jeśli jednak Brzeg jest najdogodniejszym miejscem dla kursantów pragnących uzyskać kwalifikacje zawodowe, GrupaKena wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, organizując kursy i szkolenia zakończone egzaminem państwowym.

Brzeg – Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia typu G1

GrupaKena to sprawdzona firma, która organizuje i prowadzi kursy elektryczne w BrzeguUprawnienia G1 można zdobyć zarówno w kategoriach dozoru (D), jak i eksploatacji (F). Uprawnienia elektryczne, które powinien posiadać każdy elektryk, pozwalają na bezpośrednią eksploatację urządzeń, instalacji oraz sieci związanych z wytwarzaniem, przetwarzaniem, przesyłaniem, jak również zużyciem energii elektrycznej. Dodatkowo kurs elektryka, na który można zapisać się w mieście Brzeg, uprawnia do dozoru osób pracujących ze wspomnianymi systemami. Ponadto kurs na elektryka otwiera drogę do zatrudnienia na stanowiskach z dostępem do urządzeń prądotwórczych o mocy wyższej niż 50 kW, instalacji o napięciu nieprzekraczającym 1 kV, jak również sieci trakcyjnych czy sprzętu kontrolno-pomiarowego. Zdobycie uprawnień elektrycznych G1 daje możliwość kontynuacji pracy w zawodzie lub podjęcia nowego zatrudnienia w kraju, jak i za granicą.

Brzeg - Uprawnienia elektryczne G1
Brzeg - Uprawnienia Energetyczne G2

Brzeg – Uprawnienia Energetyczne

Uprawnienia typu G2

Uprawnienia G2 cieszą się niemniejszym zainteresowaniem kursantów wybierających Brzeg na miejsce szkoleń, które organizuje GrupaKena. Aby zdobyć uprawnienia energetyczne G2 należy zapisać się na kursy i szkolenia energetyczne. Są one skierowane do osób, które zajmują się lub planują zajmować się dozorowaniem i eksploatacją urządzeń, instalacji bądź sieci energetycznych. Uprawnienia energetyczne umożliwiają obsługę różnego rodzaj pieców przemysłowych o mocy powyżej 50 kW, sprężarek o mocy większej niż 20 kW, turbin, instalacji oraz kotłów parowych wykorzystujących paliwa o mocy przekraczającej 50 kW. Na życzenie klienta, GrupaKena kompleksowo organizuje szkolenia i kursy w dowolnym mieście w Polsce, w tym w Brzegu. Aby do nich przystąpić nie jest wymagane doświadczenie kierunkowe. Wystarczy wykształcenie podstawowe oraz ukończenie 18 lat. Kursy i szkolenia energetyczne kończą się egzaminem przed państwową komisją. Zdobyte przez kursantów uprawnienia energetyczne G2 są ważne 5 lat.

Brzeg – Uprawnienia gazowe

Uprawnienia typu G3

Brzeg jest jednym z wielu miast, w których GrupaKena prowadzi kompleksowe kursy i szkolenia gazowe. Uprawnienia G3 można zdobyć w Brzegu, zapisując się na kursy i szkolenia gazowe prowadzone przez doświadczoną kadrę GrupyKena. Mają one na celu przygotowanie do egzaminów kwalifikacyjnych w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń, sieci czy instalacji mających ścisły związek z produkcją, przetwarzaniem, przesyłaniem, magazynowaniem oraz zużywaniem paliw gazowych. Uprawnienie gazowe pozwalają podjąć pracę w zakresie eksploatacji (E) oraz dozoru (D) sieci i instalacji gazowych. Z kursów mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które chcą uzyskać uprawnienia G3 albo je odnowić. Nowoczesne materiały dydaktyczne oraz profesjonalizm instruktorów to tylko niektóre z zalet oferty GrupyKena. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia, solidnie przygotowani kursanci przystępują do egzaminów państwowych, aby zdobyć kwalifikacje niezbędne do rozpoczęcia pracy w wymarzonym zawodzie.

Brzeg - Uprawnienia gazowe G3